TRANSFORMAČNÍ VÍKEND S MANŽELY PEŠKOVÝMI

SMÍŘENÍ: Cesta k lásce,
zdraví i úspěchu

4.- 7.11.

 Buchov u Benešova, cena: 3 940 Kč

TRANSFORMAČNÍ VÍKEND S MARCELOU A LUĎKEM PEŠKOVÝMI

Chtěli byste najít cestu ke smíření s události, které vás negativně ovlivnily a obírají vás o energii a chuť do života? Přijďte odhalit rozdíl mezi odpuštěním a rezignací a udělat kroky k trvalému opuštění starých křivd.

Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje, která probíhá ve skupině účastníků. Pracuje s celým rodinným systémem a tak "vytrhává plevel i s jeho kořeny."  Je vhodná pro všechny, kteří chtějí svým problémům porozumět ze širšího úhlu pohledu, a najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života.

Osudy našich předků nás ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje a přesvědčení se nevědomě přenášejí z generace na generaci a předurčují, jak se nám v životě bude dařit. Léčivá síla konstelací spočívá v osvobození se od negativního vlivu tohoto dědictví. Skrze porozumění a přijetí složitých nebo traumatických událostí v historii rodu se můžeme znovu vrátit do proudu života, radosti a síly. Na semináři pracujeme s tématy, která přinesete. 

Pro koho?

Pro všechny, kteří jsou rozhodnuti vydat se na cestu k usmíření s událostmi, které byly zraňující, a vnést tak více otevřenosti, důvěry a lehkosti do každodenní reality. 

Co seminář nabízí

Podíváte se na život a jeho souvislosti z hlubšího úhlu pohledu. Projdete stádiem vzdoru či popírání a skrze práci s negativními emocemi proměníte bolest v lásku.

Co si odnesete?

Skrze porozumění a odpuštění uvolníte pozastavenou životní energii a budete čerpat živiny, které potřebujete ve vztazích i v ostatních oblastech života.

"Neodpouštíme-li, lpíme na spáchané křivdě. Držíme se jí a ztrácíme vitalitu. Nejde o to co nám udělali druzí,
ale o to, co s tím uděláme my."

PŘEČTĚTE SI O SMÍŘENÍ

Slzy, které potlačíme, a ony přestanou téct a přinášet úlevu od bolesti, se promění ve zlost nebo apatii. 

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy.

Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými. Měl jsem také možnost blíže se seznámit s kulturou původního navažského obyvatelstva.


Více o mně >>

Co přinesly účastníkům
víkendové semináře

„Doznívají ve mně sobotní konstelace a napadá mě kdeco - třeba mi došlo, jak si s partnerem zrcadlíme spoustu věcí nebo že skutečně může být obtížné se přiblížit ke svému "pravému já" atd, ale hlavně Ti chci poděkovat za pocit přijetí a bezpečí, který ze seminářů vždycky mám. 
Lucie
"Pomáháš mi v konstelacích odkrýt co je za mým egem a ukázat skutečný důvod problémů. Oceňuji Tvoji schopnost nacítit podstatu a navést mě (a ostatní) k řešení. Už se mi občas daří být v situacích beze strachu a stát na vlastních nohách. Vnímám změnu ve vztahu k partnerce, k rodině, k systému kolem nás. Žije se mi lépe. Chápu a vidím, že mám ještě hodně "práce" před sebou, radost mám už dnes."
Karel

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů proudit víc energie, síly a lásky.

Kolik to stojí

Cena: 3940 Kč.
V ceně vegetariánská strava a ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích.
Na bezlepkovou dietu příplatek 50 Kč. 
Informace k platbě č.ú.: 3445556662/2010, V.s. 04112021
Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu na vás.

Program

Čtvrtek

18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program / film

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd

Napište nám

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Luděk & Marcela

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289