9.11.2020

Zdravá sebehodnota
základ vztahu

Večerní workshop manželů Peškových pro nezadané

9.11.2020

17:30 - 20:30 | Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1


Stojíš o navázání partnerského vztahu a jsi nezadaný, nezadaná? Zveme tě na druhý ze tří volně na sebe navazujících večerů, které ti nabídnou příležitost potkat se s lidmi v podobné životní situaci a posunout se k větší otevřenosti i stabilitě.

Vztah, který máme sami k sobě, určuje kvalitu vztahů, ve kterých se nacházíme, ale i kvalitu života ve všech jeho oblastech.

Na tomto setkání se dozvíte, jak a z čeho si vztah k sobě tvoříme a jak můžeme tuto danost měnit. Porozumíte zdravé sebeúctě jako vlastnosti, která je spojena s odvahou čelit výzvám života, které se objevují v každém všedním dni. Tak se vám otevře cesta k vnitřní svobodě a spontánnímu a zdravému sebevyjádření!

Kolik to stojí?

300 Kč při platbě do měsíce předem, později 400 Kč. Od tří dnů předem 500 Kč.

NAŠE MISE

Protože vidíme,
kam nás život v páru posouvá

Náš společný zájem o akce pro nezadané jsme v sobě objevili již kolem roku 1988. Jednou z příčin bylo, že můj bratr byl ve svých 32 letech stále nezadaný, což v tehdejší době byl věk už docela pokročilý pro navazování partnerského vztahu.

"Mluvíme-li o lásce k sobě jako prvním předpokladu lásky ke druhému člověku, musíme si ujasnit, co taková láska vlastně znamená, jak se projevuje a k čemu a kam směřuje."
Marcela Pešková
"Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy.  Cílem je potkat se s našimi zraněními, slabostmi, co na sobě nemám rád a přijmout je jako součást našeho Bytí."
Luděk Pešek

Budeme Vás provázet na cestě sebepoznání.
Těšíme se na setkání s vámi!

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289

Do emailu uveďte, prosím i telefonní kontakt na sebe.

AKCE PRO NEZADANÉ