TRANSFORMAČNÍ VÍKEND S MANŽELY PEŠKOVÝMI

UZDRAVTE SVÉ VZTAHY

6.- 9.5.

Nesměň u Č. Budějovic, cena: 3 500 Kč 

TRANSFORMAČNÍ VÍKEND S MARCELOU A LUĎKEM PEŠKOVÝMI

Získejte zpět ztracenou úctu k sobě samým
a vneste více laskavosti do svých vztahů.

Intenzivní prožitkové setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem, je určeno vám, kteří ve svém životě hledáte cestu k opravdovým a živým vztahům.    

Pro koho?

Pro všechny, kteří se chtějí ve vztazích s druhými lidmi cítit více přijímáni a milováni, bez tlaku se pro ně rozdat.

Co seminář nabízí

Setkání vám pomůže se na sebe a své vztahy podívat z hlubšího úhlu pohledu a odhalit skryté vlivy, které řídí vaše myšlení i jednání.

Co si odnesete?

Získáte zpět svoji ztracenou sebeúctu a začnete si víc vážit sebe samých. Pochopením vlastní zranitelnosti vnesete upřímnost i do vztahů s ostatními lidmi.

PŘEČTĚTE SI O CESTĚ Z KONFLIKTU

Ukotvím-li se v srdci, můžu svému partnerovi říct: „Děkuji ti za lásku, k níž se dostávám uzdravováním zranění, která spolu otevíráme."

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy.

Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými. Měl jsem také možnost blíže se seznámit s kulturou původního navažského obyvatelstva.


Více o mně >>

Co přinesly účastníkům
víkendové semináře

„Doznívají ve mně sobotní konstelace a napadá mě kdeco - třeba mi došlo, jak si s partnerem zrcadlíme spoustu věcí nebo že skutečně může být obtížné se přiblížit ke svému "pravému já" atd, ale hlavně Ti chci poděkovat za pocit přijetí a bezpečí, který ze seminářů vždycky mám. 
Lucie
"Pomáháš mi v konstelacích odkrýt co je za mým egem a ukázat skutečný důvod problémů. Oceňuji Tvoji schopnost nacítit podstatu a navést mě (a ostatní) k řešení. Už se mi občas daří být v situacích beze strachu a stát na vlastních nohách. Vnímám změnu ve vztahu k partnerce, k rodině, k systému kolem nás. Žije se mi lépe. Chápu a vidím, že mám ještě hodně "práce" před sebou, radost mám už dnes."
Karel

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů proudit víc energie, síly a lásky.

Kolik to stojí

Cena: 3500 Kč
V ceně: vegetariánská strava a ubytování ve vlastním spacáku a společných prostorách/vlastním stanu. Za příplatek 100 Kč osoba/noc je možné si zarezervovat jedno nebo dvoulůžkový pokoj .

Přihlášení přímo v centru Nesměň.

Program

Čtvrtek

18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program / film

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program/oheň

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd