RODINNÉ KONSTELACE PRO ŽENY

OTEVŘI SVÉ SRDCE

říjen 2021

Nesměň u Č. Budějovic, cena: Kč 

RODINNÉ KONSTELACE PRO ŽENY

Objevte spojení s moudrostí ve svém srdci 
v prostředí podobně naladěných žen.

Intenzivní prožitkové setkání vám pomůže prohloubit spojení s moudrostí, která nevychází z toho, čemu jste se naučily, ale z vašeho srdce.

Pro koho?

Pro vás, které chcete narovnat vztah k sobě i ostatním a jste ochotné nahlédnout do zákoutí svojí duše. Setkání vám umožní sdílet se v prostředí, které nesoudí a nehodnotí.

Co seminář nabízí

Skrze metodu rodinných konstelací se dotknete nezhojených ran minulosti a lépe porozumíte zákonistem, kterými tvoříte svůj život. A tak zažijete pocit osvobození a vystoupíte z role oběti.

Co si odnesete?

Intenzivní prožitkové setkání vám pomůže prohloubit porozumění, s jakým se díváte na sebe i svět kolem. Tato zkušenost vám pomůže tvořit život více vědomě a žít s větši lehkostí.

PŘEČTĚTE SI O CESTĚ Z KONFLIKTU

Ukotvím-li se ve svém srdci, můžu svému partnerovi říct: „Děkuji ti za lásku, k níž se dostávám uzdravováním zranění, která spolu otevíráme."

O MNĚ

Rodinné konstelace mi pomohly
uvidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat  zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů  proudit víc energie, síly a lásky.

Kolik to stojí

Cena: Kč
V ceně: vegetariánská strava a ubytování ve společných prostorách nebove vlastním stanu. Za příplatek 100 Kč osoba/noc je možné si zarezervovat jedno nebo dvoulůžkový pokoj .

Přihlášení přímo v centru Nesměň

Program

Čtvrtek

18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program / film

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program/oheň

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd