Cesta k partnerským vztahům

pod vedením Marcely & Luďka Peškových

Vzhledem k tomu, že jsme v té době patřili do křesťanské komunity, ze které pocházely rodiny, ve kterých jsme vyrostli, vybrali jsme si tuto cílovou skupinu a rozhodli se uspořádat první akci pro nezadané.

Na tomto víkendovém setkání se můj brácha seznámil s nynější ženou a do roka měli svatbu. Mají spolu dva syny a manželství trvá dodnes.

To nás oba s mužem povzbudilo a netrvalo dlouho a my jsme se opět rozhoupali pro další akci. Tentokráte trvala týden a na ní se spolu daly dohromady 4 páry. Pak proběhlo ještě pár akcí, přišla revoluce 1989 a s ní i svoboda a my jsme postupně přestali mít pocit, že je naší aktivity zapotřebí a začali se více věnovat práci a každodenním záležitostem života se třemi dětmi.

Teď po letech, kdy se já Marcela věnuji již přes 20 let osobnímu rozvoji a 13 let vedu semináře rodinných konstelací a s mým mužem pořádáme víkendové akce zaměřené na osobnostní růst a transformaci, jsme opět zaslechli volání věnovat se práci s nezadanými a napomoci jim - čili vám :) připravit se pro partnerství. 

Protože kolem sebe máme také pár známých, kteří jsou singl a uvědomujeme si omezené možnosti tzv. "seznamovacích apek" a dalších vymožeností našeho technického světa, rozhodli jsme se vytvořit příležitosti pro reálná sekávání s možností sdílet a poznávat se s novými lidmi a předávat vám moudrost, kterou jsme získali cestou za láskou a porozuměním.

AKCE PRO NEZADANÉ

VÍKEND PRO NEZADANÉ

Potkejte se s lidmi,
kteří vnímají život podobně.

Léto 2020 | Akce se připravuje

Víkend je určen vám, kteří to myslíte vážně s navázáním partnerského vztahu a jste pro to ochotni dělat potřebné kroky.