3.- 4.10.2020 | MAITREA

Objevte lásku cestou
k vědomému partnerství

10:00 -17:00
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1


Uvítali byste ve svém vztahu více respektu a úcty, pocitu intenzivnějšího propojení a upřímné radosti? Chtěli byste komunikovat se svým protějškem víc otevřeně a přitom nezraňovat a nemuset se bát, že ho/ji ztratíte?  Přijďte objevit hlubší souvislosti, kterými tvoříte svůj partnerský vztah, a zpevnit základy, na kterých ho stavíte. 

Projekcí vlastního stínu na partnera či partnerku se zbavujeme odpovědnosti za jeho obsah.

Uvítali byste ve svém vztahu více respektu a úcty, pocitu intenzivnějšího propojení a upřímné radosti? Chtěli byste komunikovat se svým protějškem víc otevřeně a přitom nezraňovat a nemuset se bát, že ho/ji ztratíte? Přijďte objevit hlubší souvislosti, kterými tvoříte svůj partnerský vztah, a zpevnit základy, na kterých ho stavíte.

Protože skutečná láska není obchod ani chytře naplánovaná výměna! Nerozvíjí se tím, že promýšlíte strategie, jak dostat z druhého to, po čem toužíte. Láska se objeví sama, když pro ni připravíte prostor.

Setkání vám skrze rodinné konstelace umožňí podívat se na sebe a svůj vztah "zvenku" a odhalit svůj díl odpovědonosti, kterým ho se svým protějškem tvoříte.

Seminář vás podpoří

  •  v převzetí odpovědnosti za naplňování svých potřeb
  • v odvaze sdílet otevřeně své pocity
  • v řešení konfliktů cestou, kde není poražených
  • ve spojení se svými emocemi a vědomým zacházením s nimi
  • na cestě k pravdivějšímu obrazu sebe samých
  • v přijetí svojí vlastní jedinečnosti
  • v důvěře ve svou vnitřní moudrost

Kolik to stojí?

Cena za oba dny: 2100 Kč. Tři dny před konáním 2500 Kč.
Cena za den:  1300 Kč. Tři dny před konáním 1500 Kč.

O MNĚ| RODINNÉ KONSTELACE

Díky zdravému propojení mezi členy rodinného systému získáme spojení s proudem životní energie

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou, a na co mě upozorňují. Cítila jsem a stále cítím, silnou potřebu zkoumat  zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy, které v něm utváříme.

Více o mně >>

O mém přístupu k řešení konfliktů ve vztazích se můžete více dočíst v článku pro internetový magazín Maitrea - Vždycky jde o matku aneb Uzdravte své partnerství.

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy "zvenku", propustit minulé negativní zkušenosti a navázat zdravé propojení se svým předky - rodovými kořeny. Tak do našich životů  začne proudit víc energie a síly a vztahům se dostane tepla a lásky.

Přihlašujte se
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289