6.- 9.5. 2021

Uzdravte své vztahy

Transformační víkend s s rodinnými konstelacemi. Marcela a Luděk Peškovi

- Nesměň u Č. Budějovic -

Uvítali byste ve svých vztazích více respektu a úcty, pocitu intenzivnějšího propojení a upřímné radosti? Chtěli byste umět komunikovat víc otevřeně, a přitom nezraňovat a nemuset se bát, že druhé ztratíte? Intenzivní prožitkové setkání je určeno vám všem, kteří ve svém životě hledáte sílu a inspiraci k opravdovému a radostnému životu, a jste ochotni proto dělat potřebné změny.

Seminář je provázen rodinnými konstelacemi
a léčivým rituálem

Konstelace vycházejí z propojení, které máme mezi členy rodinného systému, ze kterého jsme vzešli nejen my, ale i naši rodiče a prarodiče. Navážeme-li s nimi upřímný, zdravý a otevřený vztah na úrovni srdce, získáme spojení s proudem energie a náš život získá na kvalitě! Pomocí řeči symbolů a příběhů v rituálu sestoupíme do posvátného prostoru sebe sama, abychom mohli zvědomit své pravé Já, svoji esenci a učit se ji sdílet s ostatními.

SETKÁNÍ VÁS PODPOŘÍ

  • v převzetí odpovědnosti za naplňování svých potřeb

  • řešit konflikty cestou, kde není poražených

  • ve spojení se svými emocemi a vědomým zacházením s nimi

  • v důvěře ve svou vnitřní moudrost

PROGRAM

Čtvrtek

18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program / film

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program/oheň

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy.

Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými. Měl jsem také možnost blíže se seznámit s kulturou původního navažského obyvatelstva.


Více o mně >>

Co víkendové semináře přinesly účastníkům

„Doznívají ve mně sobotní konstelace a napadá mě kdeco - třeba mi došlo, jak si s partnerem zrcadlíme spoustu věcí nebo že skutečně může být obtížné se přiblížit ke svému "pravému já" atd, ale hlavně Ti chci poděkovat za pocit přijetí a bezpečí, který ze seminářů vždycky mám. 
Lucie
"Pomáháš mi v konstelacích odkrýt co je za mým egem a ukázat skutečný důvod problémů. Oceňuji Tvoji schopnost nacítit podstatu a navést mě (a ostatní) k řešení. Už se mi občas daří být v situacích beze strachu a stát na vlastních nohách. Vnímám změnu ve vztahu k partnerce, k rodině, k systému kolem nás. Žije se mi lépe. Chápu a vidím, že mám ještě hodně "práce" před sebou, radost mám už dnes."
Karel

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z úhlu pohledu, který nám zůstává obvykle skryt. Propustit minulé negativní zkušenosti a navázat zdravé propojení se svými rodovými kořeny. Tak do našich životů  začne proudit víc energie a síly a vztahům se dostane tolik potřebné úcty a lásky.

Kolik to stojí

Cena: 3500 Kč.
V ceně: vegetariánská strava a ubytování ve společných prostorách, ve vlastním stanu nebo ve dvoulůžkových pokojích - rezervace předem za příplatek 100 Kč osoba/noc.

Přihlašujte se
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289

Napište nám

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Luděk & Marcela