1.12.2020

Co vysílám, se mi vrací
cesta k sebepoznání

Večerní workshop manželů Peškových pro nezadané

1.12.2020

17:30 - 20:30 | Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1


Stojíš o navázání partnerského vztahu a jsi nezadaný, nezadaná? Zveme tě na třetí ze tří volně na sebe navazujících večerů, které ti nabídnou příležitost potkat se s lidmi v podobné životní situaci a posunout se k větší otevřenosti i stabilitě.

Protože opravdová láska není obchod ani chytře naplánovaná výměna! Nerozvíjí se tím, že promýšlíme strategie, jak dostat z druhého to, po čem toužíme.

Chceme-li navázat partnerský vztah, pomůže nám, když si uvědomíme, že ten druhý funguje mimo jiné také jako naše zrcadlo. Znamená to, že jeho či její chování odráží chování nebo myšlenky nás samých, kterých si ale nejsme vědomi díky funkci obran mající za úkol chránit náš sebeobraz. Abychom se tedy posunuli ve svých postojích a umožnili tak vznik vztahu a následně jeho prohlubování, musíme sami sobě dovolit vidět svůj stín. To bývá výzva, které když se rozhodneme čelit, přinese ovoce.  Pokud máte odvahu si přiznat, že partnerský vztah není jen procházka růžovou zahradou, jste tady správně.

Láska, kterou hledáme, se objeví sama, když pro ni připravíme prostor.

Nebudeme vás učit, jakou strategii zaujmout při navazování vztahu nebo jak vztah udržovat líbivými gesty, ale jak i přes rány, které vám život uštědřil nebo si vzájemně způsobíte, se neuzavřít v roli oběti. Přesunout se z hlavy do srdce a víc sdílet, jak se cítíte místo toho, co si myslíte. Odložit obranné mechanismy ega a dovolit druhému, aby se dotkl vašich „ran“. Právě to je příležitostí k transformaci stínu (vnitřních zranění), která si nesete s sebou a která ovlivňují to, kdo vás přitahuje a s kým cítíte touhu se sblížit.

Kolik to stojí?

300 Kč při platbě do měsíce předem, později 400 Kč. Od tří dnů předem 500 Kč.

NAŠE MISE

Protože vidíme,
kam nás život v páru posouvá

Náš společný zájem o akce pro nezadané jsme v sobě objevili již kolem roku 1988. Jednou z příčin bylo, že můj bratr byl ve svých 32 letech stále nezadaný, což v tehdejší době byl věk už docela pokročilý pro navazování partnerského vztahu.

"Mluvíme-li o lásce k sobě jako prvním předpokladu lásky ke druhému člověku, musíme si ujasnit, co taková láska vlastně znamená, jak se projevuje a k čemu a kam směřuje."
Marcela Pešková
"Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy.  Cílem je potkat se s našimi zraněními, slabostmi, co na sobě nemám rád a přijmout je jako součást našeho Bytí."
Luděk Pešek

Budeme Vás provázet na cestě sebepoznání.
Těšíme se na setkání s vámi!

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289

Do emailu uveďte, prosím i telefonní kontakt na sebe.

AKCE PRO NEZADANÉ