TRANSFORMAČNÍ VÍKEND S MANŽELY PEŠKOVÝMI

NAJDI SVŮJ VNITŘNÍ KOMPAS
aneb cesta k sebeuvědomění

4.-7.2.
Termín přesunut na : 4.-7.3.

Penzion U Jandů, Úborsko, Pošumaví, cena: 3 800 Kč

TRANSFORMAČNÍ VÍKEND S MARCELOU A LUĎKEM PEŠKOVÝMI

Objevte cestu ke schopnosti žít podle svých vnitřních hodnot.

Zveme vás k účasti na setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem. Posílíte zdravé propojení se svými předky a najdete sami sebe za svým naučeným chováním.

Pro koho?

Intenzivní prožitkové setkání je určeno všem, kteří chtějí objevit svou vnitřní krásu i laskavou sílu v hloubi své  vlastní nespoutanosti.

Co seminář nabízí
 

Setkání vám nabídne cestu k uzdravení vnitřních zranění. Tak budete mít šanci vystoupit ze strachu být viděni i se svojí slabostí a posílíte schopnost svobodně se projevovat.

Co si odnesete?

Naučíte se, jak udržet spojení se svým vnitřním průvodcem a začnete více důvěřovat ve svůj vlastní úsudek. Získáte přístup ke své síle.

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy.

Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými. Měl jsem také možnost blíže se seznámit s kulturou původního navažského obyvatelstva.


Více o mně >>

Co přinesly účastníkům
víkendové semináře

„Doznívají ve mně sobotní konstelace a napadá mě kdeco - třeba mi došlo, jak si s partnerem zrcadlíme spoustu věcí nebo že skutečně může být obtížné se přiblížit ke svému "pravému já" atd, ale hlavně Ti chci poděkovat za pocit přijetí a bezpečí, který ze seminářů vždycky mám. 
Lucie
"Pomáháš mi v konstelacích odkrýt co je za mým egem a ukázat skutečný důvod problémů. Oceňuji Tvoji schopnost nacítit podstatu a navést mě (a ostatní) k řešení. Už se mi občas daří být v situacích beze strachu a stát na vlastních nohách. Vnímám změnu ve vztahu k partnerce, k rodině, k systému kolem nás. Žije se mi lépe. Chápu a vidím, že mám ještě hodně "práce" před sebou, radost mám už dnes."
Karel

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů proudit víc energie, síly a lásky.

Kolik to stojí

Cena: 3800 Kč.
V ceně vegetariánská strava a ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Na bezlepkovou dietu příplatek 50 Kč. Sleva pro pár žijící ve společné domácnosti: 300 Kč.
Informace k platbě č.ú.: 3445556662/2010, v.s. 05022021

Program

Čtvrtek

18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program / film

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál - práce se symboly
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289