Transformační víkend s Marcelou a Luďkem Peškovými

RODINNÉ KONSTELACE

17.-19.3.2023

Úborsko u Klatov, Penzion U Jandů | Cena semináře: 2100 Kč, 1600 Kč strava a ubytování.

Nezáleží na tom, jaké emocionální dědictví si ze svého rodu neseme, ale jak s ním naložíme.

Rodinné konstelace jsou prožitkovou metodou osobního rozvoje. Jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí svým problémům porozumět ze širšího úhlu pohledu a najít trvalé řešení svých potíží v jakékoli oblasti života.

Osudy našich předků nás ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje, přesvědčení a nezpracované negativní emoce se nevědomě přenášejí z generace na generaci a předurčují, jak se nám v životě bude dařit. Léčivá síla konstelací spočívá v osvobození se od negativního vlivu tohoto dědictví. Skrze porozumění a přijetí složitých nebo traumatických událostí v historii rodu se můžeme znovu vrátit do proudu života, radosti a síly. Pracujeme s tématy, která přinesete. V prostředí, které nesoudí a nehodnotí.

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu poznávat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O LUĎKOVI 

Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými. Měl jsem také možnost blíže se seznámit s kulturou původního navažského obyvatelstva.


Více o mně >>

Co přinesly víkendové semináře účastníkům

"Možná by se rodinným konstelacím pod vedením manzělů Peškových dalo také říkat "léčba obrazy" nebo podobně. Dokáží Vám totiž pomoct vystavět obraz reality, prostřednictvím kterého se může něco zásadního uzdravit ve Vašem srdci. Cesta k vidění tohoto obrazu Vás sice vede prostřednictvím bolesti - traumatu, ale přijetí pravdy v její celosti je osvobozující a životodárný proces, který pozitivně ovlivňuje i Váš další život. To vše se odehrává v bezpečném prostoru, vytvořeném dlouholetým párem, který je ochoten se o svou moudrost podělit. Důležitou součástí setkání byl také rituál, který nenásilnou a laskavou formou sděloval po kapkách prastarou pravdu. Vše je Jedním."
Petr
"Milá Marcelo, moc Ti chci ještě jednou poděkovat za vše, co se ti během chvíle podařilo přinést do mého života. Dojímá mě, s jakým nasazením a péčí posíláš do světa moudrost, která je tvou osobní zkušeností. Cítím vděčnost za setkání s Tebou i Luďkem, jste pro mě inspirující, ale také srozumitelní a důvěryhodní při objevování dalších vrstev POZNÁNÍ."
Jana

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí svým problémům porozumět ze širšího úhlu pohledu, a najít trvalé řešení potíží v jakékoli oblasti života. Osudy našich předků nás totiž ovlivňují mnohem víc, než si obvykle uvědomujeme. Jejich postoje, přesvědčení a nezpracované negativní emoce se nevědomě přenášejí z generace na generaci a jsou určující v tom, jak se nám v životě daří.

Kolik to stojí

Cena semináře: 2100 Kč.
Strava a ubytování ve dvoulůžkových pokojích 1600 Kč.
Součástí vybavení je i malá kuchyňka s lednicí, mikrovlnkou
a varnou konvicí, kde si můžete uvařit čaj nebo kávu.
Informace k platbě: č.ú.: 3445556662/2010. V.s. 17032023.
Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu.

Program

Pátek
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - volné odpoledne na výlet po okolí
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace a rozloučení
13:00 oběd 

Napište nám

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Luděk & Marcela

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289

Do emailu uveďte, prosím i telefonní kontakt na sebe.