RODINNÉ KONSTELACE PRO ŽENY

Otevři své srdce

15.-17.10. 2021

Nesměň u Č. Budějovic | Cena: 2800 Kč.

Obnovte spojení s moudrostí,
která nevychází z toho, čemu jste se naučily,
ale z vašeho vlastního středu. 

Intenzivní prožitkové setkání je příležitostí se v bezpečném prostoru podobně naladěných žen dotknout nezhojených ran a smířit s křivdami minulosti. Přijďte opět otevřít své srdce a uzdravit vztah k sobě samým samým. Pracujeme s tématy, která přinesete.

Pro koho

Pro vás, které chcete lépe porozumět zákonitostem, kterými tvoříte svůj život a své vztahy v něm a uzdravit vztah k sobě, abyste si mohly začít zdravě vážit sebe a úcta a láska se vám mohla vracela i z vašeho okolí. V prostředí, které nesoudí a nehodnotí.

Co seminář nabízí

Skrze rodinné konstelace se podíváte na svůj život a vztahy v něm z hlubšího úhlu pohledu a porozumíte skrytým vlivům, které řídí vaše myšlení a chování. Pokročíte na cestě uzdravení vnitřní zranění a naučíte se pracovat se strachem, zlostí i bezmocí.

Co si odnesete

Intenzivní prožitkové setkání vám pomůže prohloubit porozumění, s jakým se díváte na sebe i svět kolem a vnesete víc úcty a radosti do svého myšlení i prožívání.  Posílíte spojení se zdrojem lásky i síly.

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

Chceš-li, aby se na tebe ostatní dívali s láskou,
dívej se tak na sebe nejdřív ty sama.

PŘEČTĚTE SI O CESTĚ Z KONFLIKTU

Ukotvím-li se v srdci, můžu svému partnerovi říct: „Děkuji ti za lásku, k níž se dostávám uzdravováním zranění, která spolu otevíráme."

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů proudit víc energie, síly a lásky.

Tady se v centru Nesměň scházíme na program.

Kolik to stojí

Cena: 2800 Kč
V ceně vegetariánská strava a ubytování ve společných prostorách. Za příplatek 100 Kč osoba/noc je možné si zarezervovat jedno nebo dvoulůžkový pokoj .

Přihlašujte se přímo v centru na email zde:
info@centrum-nesmen.cz,  tel.: 603 207 273  - Linda Mikulková

Program

Pátek

16:00 - 18:30 ubytování
18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Sobota

9:30 - 12:30 rodinné konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:00 rodinné konstelace
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

9:30 - 12:30 rodinné konstelace
13:00 oběd a rozloučení