VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ S MANŽELY PEŠKOVÝMI

OVJEVTE LÉČIVOU SÍLU
RODINNÝCH KONSTELACÍ

16.-18.7.

Janské Lázně, cena: 2 500 Kč 

VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ S MANŽELY PEŠKOVÝMI

Budeme pracovat s tématy,
která přinesete.

V rámci práce s rodinných konstelací si můžete postavit konstelaci na téma, které vás trápí a uvidět svůj život a jeho okolnosti z hlubšího úhlu pohledu. Konstelace probíhají ve skupině účastníků a i skrze jejich témata můžete získat další inspiraci pro svůj vlastní růst.

Pro koho?

Víkendové semináře jsou určeny všem, kdo jsou rozhodnuti udělat konkrétní kroky k převzetí odpovědnosti za okolnosti svého života a rozloučit se s minulostí, která stále negativně zasahuje do způsobu, jakým přemýšlejí a jednají.

Co seminář nabízí

Setkání vám pomůže odhalit skryté vlivy, které řídí vaše rozhodování a jednání, a nabídne cestu k usmíření křivd, které v sobě nesete. Zpracujete své negativní emoce a rozvinete schopnost laskavě, ale přesto pevně komunikovat se svým okolím.

Co si odnesete?

Vaše energie se dá do pohybu. Propojení s rodovými kořeny vám umožní vystoupit z role oběti a začít okolnosti svého života tvořit vědomě. Najdete cestu, jak se začít cítit víc v bezpečí a jak se propojit s pocitem, že jste zde na světě správně, nezastupitelní a milovaní!  Získáte tak nový elán do života.

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů proudit víc energie, síly a lásky.

Kolik to stojí

Cena: 2500 Kč 
V ceně strava a a ubytování ve dvou až čtyř lůžkových pokojích se sociálkami. 
Cena: 1300 Kč - cena pro rodinného příslušníka, který se neúčastní programu.
Informace k platbě č.ú.: 3445556662/2010, v.s. 16072021

Program

Pátek

17:00 - 18.00 příjezd 
18:00  - večeře
19:30  - 21:00 úvodní kruh 

Sobota

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd
volné odpoledne
18:00 večeře
19:00 - 21:00 večerní program

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd 

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289