17.3. - 19.3. 2023 | Usedlost Naděje u Kolína

Poznej sám sebe

Nerosteme tím, že sklízíme potlesk, ale tím, že občas něco "pohnojíme".

Intenzivní transformační setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem.

Marcela a Luděk Peškovi

Chtěli byste prožívat svoji každodenní realitu s větší otevřeností a důvěrou? Víc se propojit se svojí hlubší podstatou a najít sami sebe za svým naučeným chováním? Přijeďte se na sebe a svůj život podívat ze širšího úhlu pohledu, abyste zjistili, co opravdu chcete vy sami a co vaše „naučené já“. Tak se uvolníte z pout "oběti" a začnete tvořit okolnosti svého života víc aktivně. Vaše energie se dá do pohybu a získáte nový elán do života.
 

"Skrze vztah s lidmi, se kterými máme největší problém, se toho o sobě můžeme nejvíc dovědět."

O konstelacích


Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní negativní vliv na nás.

Konstelace umožňují podívat se na osudy předků ze širšího úhlu a tak snadněji pochopit jejich jednání. Smířením se s bolestnými zkušenostmi (z výchovy) pod vlivem rodové zátěže, můžeme ukončit nevědomé sebedestruktivní chování a vrátit se ke své síle. Vystoupit z role oběti a začít svůj osud tvořit vědomě. Vnitřní proměna, která se odehraje uvnitř účastníků během procesu konstelací, má pozitivní dopad na jejich vztah k sobě samým, což se pak automaticky přenáší do každého jejich vztahu i všech ostatních oblastí života.

Lektoři


O MARCELE | RODINNÉ KONSTELACE

Rodinné konstelace mi pomohly vidět život v širších souvislostech. Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy. Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými.

Usedlost Naděje


Usedlost Naděje se nachází na samotě a tak je základem pro práci na sobě skutečné soukromí. Najdete ji 50 km na východ od Prahy směrem na Kutnou Horu 7 km od obce Zásmuky mezi vesničkou Nesměň a Církvice. Ubytování je v pětilůžkových apartmánech s vlastním ůpříslušenstvím. Na usedlosti se volně pohybují čtyři přátelské borderkolie Ziva, Kanzie, Luna a Bony a tři kočky Micka, Ponožka a kocour Mikeš.

Jak to chodí na Usedlosti 

Informace


Cena semináře

2500 Kč

Strava a ubytování

2200 Kč 

Ubytování je v pětilůžkových apartmánech s vlastním příslušenstvím.

Přihlásit se


Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu. Děkuji.

Program


Pátek

17:00 - 18.00 příjezd 
18:30  - večeře
19:30  - 21:00 úvodní kruh 

Sobota

7:30 - 8:00 ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd
16:30 - 18:30 meditační rituál
18:30 večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

7:30 - 8:00 ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd a rozloučení

Další akce

Rodinné konstelace - intenzivní

Rodinné konstelace - intenzivní

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace pro ženy

Rodinné konstelace pro ženy