15.3. - 17.3. 2024 | Úborsko u Klatov

Poznej sám sebe

Intenzivní transformační setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem s Marcelou a Luďkem Peškovými.

Chtěli byste prožívat svoji každodenní realitu s větší otevřeností a důvěrou?

Víc se propojit se svojí hlubší podstatou a najít sami sebe za svým naučeným chováním? Přijeďte se na sebe a svůj život podívat ze širšího úhlu pohledu, abyste zjistili, co opravdu chcete vy sami a co vaše „naučené já“. Když se uvolníme z pout "oběti" a začneme tvořit okolnosti svého života vědomě, naše energie se dá do pohybu a získáme nový elán do života.
 

Setkání je příležitostí uzdravit svá vnitřní zranění a zdravějším způsobem se propojit se svými rodovými kořeny. Tak rozšíříme svobodu žít naplno svůj vlastní život, protože všechno, co odmítáme, se nám do života oklikou vrací a tak dlouho si říká o pozornost, až se konečně odevzdáme vyšší inteligenci tvořivé síly, propustíme negativní emoce a znovu otevřeme své srdce.

"Skrze vztah s lidmi, se kterými máme největší problém, se toho o sobě můžeme nejvíc dovědět."

Lektoři


O MARCELE | RODINNÉ KONSTELACE

Od roku 2006 pomáhám dalším lidem porozumět a pochopit, proč se nám v životě dějí věci, které nechceme a které bolí, a co změnit nebo s čím se smířit, abychom se mohli cítit lépe. Když změníme úhel pohledu, kterým se díváme sami na sebe, změní se i to, jak se nás nás dívají druzí lidé a promění se i situace, do kterých se dostáváme. Tak nám postupně začne docházet, že máme klíč ke štěstí ve vlastních rukách a že je jen na nás, co se svým životem a s tím, jak se v něm cítíme, uděláme.

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy. Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými.

O rodinných konstelacích

O konstelacích


Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní negativní vliv na nás.

Konstelace umožňují podívat se na sebe a svůj život ze širšího úhlu pohledu,  nahlédnout do hlubokých vrstev našich rodinných systémů a přinést uvědomění a uzdravení. Smířit se s bolestnými zkušenostmi (z výchovy) pod vlivem rodové zátěže, pak můžeme ukončit nevědomé sebedestruktivní chování a vrátit se ke své síle. Vystoupit z role oběti a začít svůj osud tvořit vědomě. Vnitřní proměna, která se odehraje uvnitř účastníků během procesu konstelací, má pozitivní dopad na jejich vztah k sobě samým a automaticky se přenáší do každého vztahu i všech ostatních oblastí života.

Informace


Cena semináře

2700 Kč
Při platbě do 15.2. cena 2400 Kč.

Strava a ubytování

1880 Kč
Ubytování je ve dvoulůžkovém (nebo třílůžkovém) pokoji s příslušenstvím.
Příplatek za lednolůžkový pokoj je 150 Kč/noc. 

Přihlásit se


Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu. Děkuji.

Program


Pátek

17:00 - 18.00 příjezd 
18:30  - večeře
19:30  - 21:00 úvodní kruh 

Sobota

7:30 - 8:00 ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd
16:30 - 18:30 meditační rituál
18:30 večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

7:30 - 8:00 ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd a rozloučení

Další akce

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace pro ženy

Rodinné konstelace pro ženy

Rodinné konstelace - intenzivní

Rodinné konstelace - intenzivní