29.5 - 1.6. 2025 | Nesměň u Českých Budějovic

Uzdravme své vztahy

Uvítali byste ve vztazích více respektu a úcty, pocitu intenzivnějšího propojení a upřímné radosti? Přijeďte se na sebe a své vztahy podívat ze širšího úhlu pohledu, zpevnit základy, na kterých je stavíme a znovu otevřít své srdce. 

Porozumíte skrytým vlivům, kterými si do nich přitahujete právě to, co v nich máte a získáte odvahu víc sdílet, jak se cítíte, místo toho, co si myslíte. Najdete způsob, jak řešit konflikty cestou, kde není poražených. 

Zahoďme hořkost, křivdu a ublíženost a nahraďme je přijetím a láskou.

Budete mít možnost uvidět a pochopit destruktivní vzorce, které jsme všichni zdědili od svých předků a tím tyto vzorce i opustit - a žít konečně svůj vlastní život. Protože všechno, co odmítáme, se nám do života oklikou vrací a tak dlouho si říká o pozornost, až se konečně odevzdáme vyšší inteligenci tvořivé síly, propustíme negativní emoce a znovu otevřeme své srdce.

Všichni si přejeme cítit se od lidí kolem nás milovaní, chápaní a příjímaní - často si ale neuvědomujeme, že takový dar potřebujeme být ochotni dát nejdřív sami sobě a až potom jsme schopni ho přijmout od ostatních. Darujte si šanci to alespoň zkusit s námi v Nesměni a zjistit, kudy vede cesta k lásce.

Setkání je příležitostí prožít čtyři dny s lidmi kteří zažívají nebo zažili ve svém životě podobné situace jako vy, s lidmi, kteří chápou, jak těžké je plně přijmout bolest a těžkosti, které nám do života zákonitě přichází. Je to cenná možnost, jak pocítit - ale i dát - ostatním podporu a na vlastní kůži poznat, že na to nejsme sami. Posilme spolu životodárný koloběh přijímání a dávání.

Víkendovým pobytem si zajistíte odstup od každodenních povinností, starostí a vlivů a získáte čas a prostor sami pro sebe a pro to, co je pro život podstatné.

"Nejde o to, najít viníka, ale způsob, jak překonat překážky, které nás od sebe oddělují."

O konstelacích


Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
minulost změní negativní vliv na nás.

Konstelace umožňují podívat se na sebe a svůj život ze širšího úhlu pohledu,  nahlédnout do hlubokých vrstev našich rodinných systémů a přinést uvědomění a uzdravení. Smířit se s bolestnými zkušenostmi (z výchovy) pod vlivem rodové zátěže, pak můžeme ukončit nevědomé sebedestruktivní chování a vrátit se ke své síle. Vystoupit z role oběti a začít svůj osud tvořit vědomě. Vnitřní proměna, která se odehraje uvnitř účastníků během procesu konstelací, má pozitivní dopad na jejich vztah k sobě samým a automaticky se přenáší do každého vztahu i všech ostatních oblastí života.

Lektoři


O MARCELE | RODINNÉ KONSTELACE

Od roku 2006 pomáhám dalším lidem porozumět a pochopit, proč se nám v životě dějí věci, které nechceme a které bolí, a co změnit nebo s čím se smířit, abychom se mohli cítit lépe. Když změníme úhel pohledu, kterým se díváme sami na sebe, změní se i to, jak se nás nás dívají druzí lidé a promění se i situace, do kterých se dostáváme. Tak nám postupně začne docházet, že máme klíč ke štěstí ve vlastních rukách a že je jen na nás, co se svým životem a s tím, jak se v něm cítíme, uděláme.

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy. Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými.

O rodinných konstelacích

Centrum Nesměň u Č. Budějovic


V Centru Nesměň máte možnost setkat se v bezpečném prostředí se svými stíny a hluboko uloženými starými programy, uvědomit si své životní postoje a udělat krok k jejich změně. Pro mnohé je centrum, kde vládne přátelská neformální atmosféra, náhradou za mateřskou náruč. Centrum se nachází na samotě uprostřed krásné jihočeské přírody.

Informace


Cena semináře
vč. stravy a ubytování

5450 Kč

V ceně vegetariánská strava a ubytování ve vlastním spacáku a společných prostorách. Za příplatek je možné si zarezervovat jedno nebo dvoulůžkový pokoj.

Přihlásit se


Akce je spravována Centrem Nesměň. Pro příhlášení na akci vyžijte, prosím jejich online formulář. Kontaktní osoba je Linda Mikulková. 

Program


Čtvrtek

16:00 - 18:30 příjezd
18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

7:30 - ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 promítání

Sobota

7:30 - ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 oheň

Neděle

7:30 - ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd

Další akce

Večerní konstelace pro ženy

Večerní konstelace pro ženy

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace pro ženy

Rodinné konstelace pro ženy