11.7.-14.7. 2024 | Janské Lázně

Vnitřní dítě - zdroj radosti i tvořivosti

Intenzivní transformační setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem s Marcelou a Luďkem Peškovými.

Chtěli byste se ve svém životě znovu umět radovat z maličkostí tak, jak to dělají malé děti? 

Cítit se plní tvůrčí energie, propustit z vězení svoji hravost a neustále neřešit, co tomu řeknou druzí? Vydejte se s námi na výpravu do hlubin svého bytí, abyste vzkřísili k životu pozapomenutou radost a živost. Odložíte, co vám již neslouží a vítr znovu napne vaše plachty.

Cílem není "chybám" se vyhýbat, ale učit se z nich.

Využijte příležitosti v kruhu podobně naladěných lidí ošetřit svá bolavá místa, postavit se tváří v tvář své bolesti a propustit nezpracovaná traumata a zátěže, které jsme dostali do vínku od našich předků, a konečně přijmout, že co se stalo, už nezměníme, ale můžeme se z toho poučit.

Vše co v sobě potlačíme, co je pro nás příliš bolestné a těžké, s čím si nevíme rady a proto se rozhodneme na to raději nemyslet, "neřešit to", v nás stále zůstává a obírá o energii, sedí v nás jako žába na prameni života a zatěžuje naše podvědomí. My se potom cítíme unavení, bez elánu a máme pocit, že každodenní život je pro nás vyčerpávající. Pojďme spolu rozetnout tento gordický uzel.

Přijměte naše pozvání a s námi a ostatními účastníky se odvažte dotknout svoji zranitelnosti a znovu plakat, ale i se radovat a smát, tančit i "chybovat"- učit se... Přesvědčíte se, že je stále možné vidět svět v barvách, na které jsme někdy docela zapomněli.

Víkendovým pobytem si zajistíte odstup od každodenních povinností, starostí a vlivů a získáte čas a prostor sami pro sebe.

O konstelacích


Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
minulost změní negativní vliv na nás.

Konstelace umožňují podívat se na sebe a svůj život ze širšího úhlu pohledu,  nahlédnout do hlubokých vrstev našich rodinných systémů a přinést uvědomění a uzdravení. Smířit se s bolestnými zkušenostmi (z výchovy) pod vlivem rodové zátěže, pak můžeme ukončit nevědomé sebedestruktivní chování a vrátit se ke své síle. Vystoupit z role oběti a začít svůj osud tvořit vědomě. Vnitřní proměna, která se odehraje uvnitř účastníků během procesu konstelací, má pozitivní dopad na jejich vztah k sobě samým a automaticky se přenáší do každého vztahu i všech ostatních oblastí života.

Lektoři


O MARCELE | RODINNÉ KONSTELACE

Od roku 2006 pomáhám dalším lidem porozumět a pochopit, proč se nám v životě dějí věci, které nechceme a které bolí, a co změnit nebo s čím se smířit, abychom se mohli cítit lépe. Když změníme úhel pohledu, kterým se díváme sami na sebe, změní se i to, jak se nás nás dívají druzí lidé a promění se i situace, do kterých se dostáváme. Tak nám postupně začne docházet, že máme klíč ke štěstí ve vlastních rukách a že je jen na nás, co se svým životem a s tím, jak se v něm cítíme, uděláme.

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy. Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými.

O rodinných konstelacích

Janské lázně 


V Janských Lázních jsme ubytovaní v penzionu Sola Fide a pracujeme v krásné, velké a prosklené aule Obchodní akademie - 200 metrů od penzionu. Sobotní odpoledne je volné pro výlet do okolní přírody a příležitostí se v tichu přírody ponořit do tématu vnitřního dítěte. Můžete vyjít nebo vyjet lanovkou na Černou horu a užít si hory v letním čase.

Informace


Cena semináře

3400 Kč

Při platbě do 11.6. cena 3000 Kč

Strava 

Ubytování  1578 Kč

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. 

Přihlásit se


Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu. Děkuji.

Program


Čtvrtek

16:00 - 18:30 příjezd
18.30 večeře
19:30 - 21:00 úvodní kruh 

Pátek

7:30 - 8:00 ranní protažení
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
15:30 - 18:30 rituál
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Sobota

7:30 - 8:00 ranní protažení
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 - oběd
14:00 - 18:30 výlet
18:30 - večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd a rozloučení

Další akce

Rodinné konstelace pro ženy

Rodinné konstelace pro ženy

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Poznej sám sebe

Poznej sám sebe