Zpětná
vazba účastníků

„Cítím se vnitřně mnohem líp, přijala jsem něco důležitého sama v sobě. A stalo se to, co jsem už dlouho chtěla vyřešit a co se ukázalo i v konstelaci - s přítelem jsme nyní ukončili vztah, ve kterém jsme se s přestávkami motali 3 roky a který nám oběma přestal přinášet to, co bychom chtěli. Událo se to až s neuvěřitelnou lehkostí a byli jsme rádi oba, že můžeme jít dál. Mám z toho velkou radost, ulevilo se mi a cítím, že je to tak správně.
Káťa
„Chtěla jsem ti moc poděkovat za poslední ženský kruh a podělit se s tebou o dozvuk, který pro mě měl. Po konstelaci, která pro mě byla velice silná (stála jsem v podstatě v roli svého vlastního otce a měla možnost si tak prožít jeho postoj ke mě), jsem do noci seděla v čajovně a přemýšlela, celou noc jsem nemohla spát, měla jsem pocit, že jsem se skutečně poprvé dotkla toho, jak moc mě tátovo nepřijetí bolí, jak moc mi chybí.
Eva
„Doznívají ve mně sobotní konstelace a napadá mě kdeco - třeba mi došlo, jak si skutečně s partnerem zrcadlíme spoustu věcí nebo že skutečně může být obtížné se přiblížit ke svému "pravému já" atd, ale hlavně Ti chci poděkovat za pocit přijetí a bezpečí, který ze seminářů vždycky mám - i když ty věci, kterým tam občas pohlížím do tváře, bývají ošklivé a pachuťovité.
Lucka
„Pomáháš mi v konstelacích odkrýt co je za mým EGEM a ukázat skutečný důvod problémů. Oceňuji Tvoji schopnost nacítit podstatu a navést mě (a ostatní) k řešení. Už se mi občas daří být v situacích beze strachu a stát na vlastních nohách. Vnímám změnu ve vztahu k partnerce, k rodině, k systému kolem nás. Žije se mi lépe. Chápu a vidím, že mám ještě hodně "práce" před sebou, radost mám už "dnes".
Karel
„V úterý jsem se zúčastnila vašeho semináře, a i když to byla spíše konstelačni ochutnávka, již druhý den ke mně přišlo určité pochopení. A to pochopení nejen v hlavě (i to bylo ale důležité), avšak pochopení zejména srdcem a duši.
Markéta
„Celý svůj dospělý život se snažím vyrovnat s pocitem nesamozřejmosti a neoprávněnosti být tady na světě. Zkoušela jsem různé terapie, hledala útěchu v různých myšlenkových směrech, prošla i konstelacemi, ale nikdy jsem se nedostala tak blízko ke kořenům toho pocitu. Vždy se spíš řešily jeho důsledky. Moc děkuju.
Lucka
„Víkendy s tebou jsou obsahově výživné a neuvěřitelně posuvné! Jsem obrovsky vděčná, že jsem o tebe životně zakopla :) Poslední víkend už roztočil soukolí mého života, hned v pondělí jsem dostala nabídku na jinou práci, můj současný šéf mi začal skládat různé lidské poklony (je to homosexuál, šlo opravdu jen o lidskou podstatu.
E.