22.9. - 24.9. 2023 | Usedlost Naděje, Zásmuky u Kolína

Tvořím svůj osud

Intenzivní transformační setkání s rodinnými konstelacemi a léčivým rituálem s Marcelou a Luďkem Peškovými.

Míváte někdy pocit, že si s vámi život dělá co chce a že nemůžete hnout s tím, co vás potkává

Přijeďte si na víkendovém pobytu zajistit odstup od každodenních povinností, starostí a vlivů a získejte čas a prostor se na svůj život podívat z nového, širšího úhlu pohledu. Objevíte skryté vlivy, kterými si do života přitahujete právě to, co v něm máte, a změníte úhel pohledu, kterým se díváte na sebe i svět kolem. Zjistíte, jakým způsobem spoluutváříte okolnosti svého života a pustíte se pasivity. Chopíte se odpovědnosti za uskutečňování svých cílů a dáte životu svůj vlastní směr.

Jediný krok, který nevede k cíli je ten, který neuděláme.

Odložit vztek, hořkost a reziganci.

Všichni známe pocit, kdy nás někdo, koho jsme milovali zradil. Trčíme někdy i celé roky v pocitu oběti a ani nás nenapadne, podívat se na situaci z jiného úhlu pohledu a objevit svůj díl odpovědnosti, kterým jsme danou situaci vytvořili. Pak žijeme s pocitem hořkosti, vzteku a rezignace, začneme druhé kritizovat a odsuzovat a sami sebe vzdalujeme od radostného prožívání času, který je nám tady vymezen.

Východiskem ze situaace je přehodnotit svůj postoj ohledně důvěry a pochopit smysl naší frustrace. Tak se nám otevře nový životní prostor a získáme svobodu skončit s vršením dalších podobných skušeností. Pak pořestaneme čekat na to, co nám do něho vnesou ostatní, a s vědomím úcty k duchovním principům, jež nás přesahují, se bez výčitek postaráme o to, co potřebujeme, my sami.

Víkendovým pobytem si zajistíte odstup od každodenních povinností, starostí a vlivů a získáte čas a prostor sami pro sebe.

O konstelacích


Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní negativní vliv na nás.

Konstelace umožňují podívat se na osudy předků ze širšího úhlu a tak snadněji pochopit jejich jednání. Smířením se s bolestnými zkušenostmi (z výchovy) pod vlivem rodové zátěže, můžeme ukončit nevědomé sebedestruktivní chování a vrátit se ke své síle. Vystoupit z role oběti a začít svůj osud tvořit vědomě. Vnitřní proměna, která se odehraje uvnitř účastníků během procesu konstelací, má pozitivní dopad na jejich vztah k sobě samým, což se pak automaticky přenáší do každého jejich vztahu i všech ostatních oblastí života.

Lektoři


O MARCELE | RODINNÉ KONSTELACE

Od roku 2006 pomáhám dalším lidem porozumět a pochopit, proč se nám v životě dějí věci, které nechceme a které bolí, a co změnit nebo s čím se smířit, abychom se mohli cítit lépe. Když změníme úhel pohledu, kterým se díváme sami na sebe, změní se i to, jak se nás nás dívají druzí lidé a promění se i situace, do kterých se dostáváme. Tak nám postupně začne docházet, že máme klíč ke štěstí ve vlastních rukách a že je jen na nás, co se svým životem a s tím, jak se v něm cítíme, uděláme.

O LUĎKOVI | MEDITAČNÍ RITUÁLY

Jedná se o práci s vlastním stínem skrze vybrané příběhy a archetypy. Pracoval jsem jako dobrovolník v duchovním centru CAC Richarda Rohra, Nové Mexiko, USA, kde jsem prošel Mužskými iniciačními rituály (Ghost Ranch, NM, 2002) a účastnil se formačních programů, meditací, práce s potřebnými.

Usedlost Naděje


Usedlost Naděje se nachází na samotě a tak je základem pro práci na sobě skutečné soukromí. Najdete ji 50 km na východ od Prahy směrem na Kutnou Horu 7 km od obce Zásmuky mezi vesničkou Nesměň a Církvice. Ubytování je ve dvou, tříl nebo čtyřůžkových apartmánech s vlastním ůpříslušenstvím.
Jak to chodí na Usedlosti 

Informace


Cena semináře

2600 Kč
Při platbě do 22.8. cena 2300 Kč.

Strava a ubytování

2000 Kč - ubytování ve společném prostoru s příslušenstvím a vegetariánská strava.

2400 Kč - ubytování ve dvou nebo třílůžkovém pokoji s příslušenstvím a vegetariánská strava.

Přihlásit se


Přihlašujte se, prosím, včetně tel. kontaktu. Děkuji.

Program


Pátek

17:00 - 18.00 příjezd a ubytování
18:30  - večeře
19:30  - 21:00 úvodní kruh 

Sobota

7:30 ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd
16:30 - 18:30 rituál
18:30 večeře
19:30 - 21:00 večerní program

Neděle

7:30 ranní protažení
8:00 - 9:00 snídaně
9:00 - 13:00 konstelace
13:00 oběd a rozloučení

Další akce

Rodinné konstelace - intenzivní

Rodinné konstelace - intenzivní

Od konfliktu k lásce

Od konfliktu k lásce

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace