VEČERNÍ KONSTELACE PRO ŽENY

DARUJ LÁSKU
 

16.12.

17:00 -20:00, Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1, Cena: 400 Kč

VEČERNÍ KONSTELACE PRO ŽENY

Objevte pramen lásky ve svém srdci a získejte více svobody v tom, jak reagujete.

Přijďte se naladit na vděčnost a odhalit hodnotu sebe samých, která není podmíněna tím, jak vypadáte, kolik toho uděláte nebo jestli jste dostatečně milé a vstřícné ke svému opkolí. Vneste do svých vztahů více pohody, upřímnosti a laskavosti.

Pro koho

Pro ženy, které chtějí vnést do svých vztahů více úcty a upřímné radosti a jsou ochotné se na sebe a své vztahy podívat z širšího úhlu pohledu.

Co seminář nabízí

Ve skupině podobně naladěných žen prožijete díky rodinným konstelacím smíření s událostmi, které vás obírají o energii a zdravou laskavost.

Co si odnesete

Oceníte samy sebe ve své jedinečnosti a ojevíte, jak své vztahy tvořit vědomě.

PŘEČTĚTE SI O CESTĚ Z KONFLIKTU

Ukotvím-li se v srdci, můžu svému partnerovi říct: „Děkuji ti za lásku, k níž se dostávám uzdravováním zranění, která spolu otevíráme."

Rodinné konstelace mi pomohly
vidět život v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Cítila jsem a stále cítím silnou potřebu zkoumat zákonitosti, kterými se řídí tenhle svět a vztahy v něm.


Více o mně >>

O KONSTELACÍCH

Když změníme odmítavý postoj k minulosti,
ona změní svůj negativní vliv na nás.

Rodinné konstelace umožňují podívat se na sebe a své vztahy z hlubšího úhlu pohledu a propustit minulé negativní zkušenosti. Když se zdravě propojíme se svými rodovými kořeny, začne do našich životů proudit víc energie, síly a lásky.

Přihlašujte se:
emailem na caspromen.info@gmail.com
nebo volejte na  728 824 289