52 MYŠLENEK PRO ŽENY

Otevři své srdce

Na jednotlivých kartičkách najdete myšlenky, které vám pomohou dostat se hlouběji k sobě samým a opět otevřít své srdce. Protože klíč k opravdové změně leží právě tam.

600 Kč

Prohlédnout si karty

Co ti karty nabídnou?

Karty "Otevři své srdce" ti nabídnou podporu a ispiraci na cestě ke zralé dospělosti a vědomému životu. Přeji ti na této cestě hodně odvahy, kterou všechny potřebujeme k tomu, abychom přehodnotily pohled na sebe samé a přijaly odpovědnost za situace, do kterých se dostáváme. Abychom nečekaly na to, co vnesou do našeho života druzí, ale tvořily svoji realitu vědomě a s úctou k duchovním principům, jež nás přesahují.

Jak s kartami pracovat

Vyber si kartu, která rezonuje s tématem, které je pro tebe právě aktuální. Postav ji na místo, kde ji budeš mít přes den na očích, aby na tebe mohla působit. Změna potřebuje čas.

Rodinné konstelace
mi pomohly vidět život
v širších souvislostech.

Odjakživa mě bavilo zkoumat věci do detailu. Porozumět, pochopit, dojít až k podstatě. Když přede mě život postavil moje nepohodlné emoce, chtěla jsem vědět, odkud se berou a co mi chtějí říct. Více o mně

Objednávka karet

Po odeslání formuláře vám nejdéle do týdne pošlu potvrzení o přijetí objednávky a informaci k platbě karet. Po obdržení platby, pak dojde k odeslání/předání karet dle zvolené varianty doručení.

Vybrat variantu doručení*
Pobočka Zásilkovny
Na adresu přes Zásilkovnu
Osobní odběr

Nejde o to, co nám udělali druzí, ale o to, co s tím uděláme my.

Ať vámi nic neuteče

Přihlaště se k odběru novinek, kde jednou měsíčně sdílím podněty k zamyšlení a plánované akce.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.